Jol: 'Ik heb Ghaly niet meer nodig bij Tottenham'

Door Voetbalcentraal, sunday 2007-08-05 10:14:31

Hossam Ghaly hoeft niet te rekenen op een plaats bij Tottenham. De verdediger leek te vertrekken naar Birmingham, maar op het laatste moment besloot hij niet te gaan. Tottenham had dit niet verwacht, en heeft daarom een vervanger voor Ghaly gehaald in de persoon van Kevin-Prince Boateng. "Ik moet dus maar met hem op de tafel. Vorig seizoen was hij als rechtsmidden mijn vaste tweede keus, maar dat is nu Boateng. Drie spelers voor één positie is teveel", aldus Martin Jol tegenover het Engelse SkySports. "We dachten dat hij al definitief vertrokken was", zo legt hij het nog maar eens uit. Ghaly besloot niet in te gaan op het aanbod van Birmingham omdat hij het niveau van zijn medespelers te laag vond.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.