Mario Been: 'Ik ga de KNVB goed in de gaten houden'

Door Voetbalcentraal, tuesday 2009-10-20 07:27:57

De kaarten die Sekou Cissé en Jon Dahl Tomasson ontvingen dit weekend tegen Sparta kregen beide een vervolg van 4 wedstrijden schorsing. Bij Cissé is één daarvan voorwaardelijk. Trainer Mario Been vindt de straffen terecht, maar gaat toch de KNVB in de gaten houden. "Ik heb er alle begrip voor dat dit soort tackles zwaar worden bestraft, maar aan de andere kant zie ik genoeg vergelijkbare momenten, ook deze speelronde, die met alleen geel worden afgedaan of niet eens worden bestraft", zegt Been tegenover De Telegraaf. Daarom gaat Been de tuchtcommissie in Zeist goed in de gaten houden."Dit moet niet zoiets worden als het stellen van een voorbeeld over de rug van Feyenoord. De KNVB moet wel consequent blijven en ik ga dat de komende tijd ook volgen", zo besluit de trainer van de Rotterdammers.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.