Mario Been heeft veel lof voor verdediger Ron Vlaar

Door Voetbalcentraal, monday 2009-11-30 18:24:44

Gistermiddag won Feyenoord uit bij ADO Den Haag. De openingstreffer werd gemaakt door verdediger Ron Vlaar. De trainer van de Rotterdammers, Mario Been, is er tevreden over de Nederlander. "Aan het begin van het seizoen heb ik gezegd dat je niet ongestraft twee jaar eruit kunt liggen. Maar als je ziet hoe Ron zich manifesteert, dan lijkt hij een uitzondering te zijn. Fysiek blijft hij goed overeind. Komt ook door de extra verzorging die hij zijn lichaam geeft. Buiten de training om, steekt hij daar veel tijd in en daar heb ik veel respect voor", zo geeft Been aan in De Telegraaf. Als er werd gekeken naar de eindstand gister leek het alsof Feyenoord een makkelijke middag beleefde. Niks is minder waar. "Na de openingsgoal kregen we meer ruimte en hadden we sneller de tweede goal moeten maken, maar we speelden veel situaties niet goed uit. Daardoor kwamen we veel te veel onder druk te staan. Het staat dan wel goed bij ons achterin, maar op deze manier gaat het wel een keer fout", zo besluit Been.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.