Benfica ziet Cardozo penalty missen en remiseert

Door Voetbalcentraal, sunday 2010-02-07 00:57:13

De Portugese topclub Benfica heeft zaterdagavond op bezoek bij Vitória Setúbal dure punten laten liggen in de strijd om de landstitel. De formatie van oefenmeester Jorge Jesus bleef uit steken op een 1-1 gelijkspel. Óscar Cardozo werd de schlemiel van de avond. In blessuretijd kreeg de hoofdstedelijke ploeg een penalty toebedeeld. Topscorer Cardozo ging achter de bal staan, maar wist met het buitenkansje geen raad en daardoor moesten beiden ploegen uiteindelijk genoegen nemen met één punt. David Luiz zette de bezoekers op voorsprong. De Braziliaanse verdediger van Benfica kopte de bal na een voorzet via Ricardo Silva in het vijandelijke doel. Even later benadeelde Luiz zijn eigen ploeg echter door een pass van Neca in achter de eigen doellijn te werken: 1-1. De tweede helft leverde geen doelpunten op, maar een fout van Marco André Zoro deed de scheidsrechter besluiten om de bal op de stip te leggen. Er ontstond grote ophef over de strafschop en de al gewisselde Neca kreeg rood. Cardozo faalde echter.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.