Keisuke Honda wil CSKA Moskou kampioen maken

Door Voetbalcentraal, saturday 2010-03-13 15:56:26

De Russiche competitie is pas begonnen. CSKA Moskou kan terugkijken op een goed begin. Het wist met 1-0 te winnen van Amkar Perm. De enige treffer van de wedstrijd kwam op naam van oud-VVV'er Keisuke Honda. De Japanner wil nu echter niet de grote held uithangen. "Welnee, ik had gewoon gelukIk hou niet van die grote woorden. Dit was slechts een eerste stap. Ik ben blij dat ik mijn team aan de drie punten heb kunnen helpen en ik hoop dat er nog meer doelpunten zullen volgen." De middenvelder hoopt de goede lijn voort te zetten en aan het einde van de rit het kampioenschap te veroveren. "Het doel is om CKSA kampioen van Rusland te maken", besluit Honda.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.