Middenvoetsbeentje John Terry toch niet gebroken

Door Voetbalcentraal, wednesday 2010-05-12 21:06:58

John Terry hoeft het WK 2010 toch niet te missen. De Engelsman liep woensdagochtend een blessure op aan zijn voet. Er werd gevreesd voor een gebroken middenvoetsbeentje, maar uit onderzoek blijkt dat uiteindelijk niet zo te zijn. Waarschijnlijk kan de speler van Chelsea donderdag al weer trainen. Na een duel met een medespeler ging Terry naar de grond en moest hij uiteindelijk ook geblesseerd afhaken. Engeland zat enkele uren in spanning omdat Terry een belangrijke speler is in de ploeg van Fabio Capello. Uiteindelijk wees een scan in het ziekenhuis uit dat het allemaal meeviel. Het is nog niet bekend of Terry zondag in de FA Cup-finale tegen Portsmouth kan spelen.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.