FC Utrecht verliest opnieuw onder Wouters, 3-1 bij NEC

Door Voetbalcentraal, sunday 2011-10-30 15:38:41

FC Utrecht ging vanmiddag op bezoek in Nijmegen, bij NEC. De formatie van Alex Pastoor wist de wedstrijd in eigenhuis met 3-1 te winnen. FC Utrecht verliest hiermee opnieuw onder leiding van Jan Wouters. Al na drie minuten spelen tekende Lasse Schöne voor de 1-0. Voordat FC Utrecht in haar spel kon komen maakte Leroy George in de 13e minuut een einde aan de winst aspiraties voor de club uit Utrecht, 2-0. Utrecht creëerde nog wel de nodige kansen maar het was NEC dat de wedstrijd in de 74e minuut in het slot gooide. Leroy George plaatste zijn vrij trap goed, waarop de bal via de rug van doelman Fernandez in het doel belandde. Kort daarna deed Utrecht nog iets terug vanaf de penaltystip, 3-1. In de resterende vijftien minuten wist FC Utrecht echter het tij niet te keren, NEC won relatief eenvoudig met 3-1. NEC passeert De Graafschap door deze overwinning en komt op de vijftiende plaats te staan, net buiten de nacompetie zone. FC Utrecht zakt verder naar beneden en nestelt zich daarmee voorlopig in het rechterrijtje.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.