De Jong: 'Volgende wedstrijd wordt helemaal cruciaal'
Door Voetbalcentraal, thursday 2011-11-03 09:02:01
Ajax is volop in de race om te overwinteren in de Champions League. De Nederlandse landskampioen bewees zichzelf een prima dienst door voor eigen publiek Dinamo Zagreb met liefst 4-0 op zij te zetten. Siem de Jong, die als spits een van de doelpunten op zich nam, beseft dat de Amsterdammers er goed op staan in groep D.
"Het belangrijkste was dat we hebben gewonnen en dat hebben we gedaan", stelt De Jong. "Maar daarnaast hebben we een erg goede wedstrijd gespeeld en dat is extra lekker. We hebben in de wedstrijd op de goede momenten toegeslagen. Het is een mooie uitslag en we zijn hartstikke blij met de drie punten."
De Jong weet dat het komende duel in het miljoenenbal, op 22 november speelt Ajax de uitwedstrijd tegen Olympique Lyon, waarschijnlijk gaat bepalen welke club zich samen met Real Madrid plaatst voor de knock-outfase. "De volgende wedstrijd wordt helemaal cruciaal", aldus de geboren Achterhoeker.