Vitesse ziek van zeperd, 'die 2-0 kost je de wedstrijd'

Door NOS Voetbal, thursday 2017-09-28 21:07:56

"Het is voor ons heel leerzaam geweest", is de eerste reactie van Vitesse-trainer Henk Fraser na de zeperd bij OGC Nice (3-0)."Die eerste goal? Dat kan gebeuren. Je verliest een kopduel, dat kan gebeuren. Die tweede daar ben ik gewoon doodziek van. Daar heb ik ze honderd procent voor gewaarschuwd. En het kost je gewoon de wedstrijd."Fraser doelt op de veldbezetting bij een opbouw, niet zozeer op het balverlies van Thulani Serero - de directe aanleiding voor de 2-0 op slag van rust. "Als je niet goed staat op het moment dat je gaat opbouwen, daar heb ik moeite mee. Dat verziekt je hele wedstrijd.""Die tweede goal. Dat is wat ons als Nederlandse ploegen gewoon te vaak gebeurt." Fraser wist dat Vitesse de underdog was. "Wij komen uit pot vier. We wisten van tevoren dat Lazio en Nice beter zouden zijn. We moeten in Nederland beseffen dat zij een bepaald niveau hebben, qua balvaardigheid en fysiek."Overwinteren? Ook aanvaller Bryan Linssen erkende het niveauverschil. De vraag luidt of Vitesse nu nog wel kans heeft om te overwinteren. "Zij zijn een stuk beter dan wij zijn. Op alle vlakken. Als je ziet dat Sneijder hier niet aan spelen toekomt... dat wil ook wel wat zeggen denk ik. We krijgen nu twee keer Zulte. Wie weet kunnen we zes puntjes halen."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.