Leganés houdt Atlético in bedwang

Door NOS Voetbal, saturday 2017-09-30 21:29:30

Atlético Madrid is bij Leganés, een voorstad van Madrid, niet verder gekomen dan 0-0 in de Spaanse Primera División. Met name beide doelmannen onderscheidden zich. Doelman Iván Cuéllar, ex-Atlético, hield zijn doel schoon door onder meer inzetten van Stefan Savic (schot) en Diego Godín (kopbal) te keren. Aan de andere kant viel Jan Oblak op door een schotpoging van Nabil El Zhar fraai uit de kruising te tikken. Sevilla klimt naar tweede plaats In de slotfase viel Nordin Amrabat bedrijvig in bij de thuisploeg. Atlético zakt van de tweede naar de derde plaats op de ranglijst omdat concurrent Sevilla met 2-0 won van Málaga. Koploper FC Barcelona, nog zonder puntenverlies, ontvangt zondag Las Palmas en regerend kampioen Real Madrid, dat zesde staat, speelt thuis tegen Espanyol.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.