'Idioot' Pepe na vuil spel op Messi weer in het nauw
Door Voetbalcentraal, thursday 2012-01-19 08:19:41
Niet voor het eerst is Real-verdediger Pepe in opspraak geraakt. De bikkelharde Portugese verdediger zou woensdagavond in de eerste El Clásico van dit seizoen opzettelijk met zijn voet op de hand van Lionel Messi zijn gaan staan nadat de vedette van FC Barcelona was gevloerd.
Na afloop van de heenmatch in de kwartfinale van de Copa del Rey (2-1 winst voor Barca in Madrid) liet José Mourinho weten het incident niet te hebben gezien. Wel zei de Real-coach dat zijn mandekker mogelijk door De Koninklijke wordt bestraft indien er sprake is van opzet.
Iemand die het smerige spel van Pepe wel had opgemerkt was Wayne Rooney. De sterspeler van Manchester United had geen goed woord over voor Pepe's actie. "Pepe, wat een idioot", twitterde de aanvaller in niet mis te verstane taal.
Pep Guardiola, trainer van Barcelona, wilde na het bekerduel niet stilstaan bij het incident. "De spelers hadden het er over, maar ik heb de beelden nog niet gezien. Er is geen tv in de kleedkamer. Het is aan jullie om dit te becommentariëren", aldus de winnende coach in zijn persconferentie.