Andreas Isaksson krijgt voorkeur boven Tyton bij PSV

Door Voetbalcentraal, friday 2012-01-20 13:21:01

De eredivisie kent dit weekeinde de eerste speelronde na de winterstop. PSV, de nummer twee op de ranglijst, treedt aanstaande zondagmiddag om half vijf aan tegen nummer veertien FC Utrecht. Andreas Isaksson staat dan waarschijnlijk onder de lat bij de Eindhovenaren. De Zweedse doelman begon het seizoen als eerste keus, maar raakte die plaats na een aantal wedstrijden kwijt aan Przemyslaw Tyton. De Poolse goalie werd van Roda JC Kerkrade overgenomen. Tyton raakte in het duel met Ajax echter zwaar geblesseerd, waarna Isaksson weer in het doel stond. Fred Rutten, die na dit seizoen afscheid neemt als trainer van PSV, heeft nog geen definitieve beslissing genomen over de invulling van de keeperspositie. Isaksson kende echter een ijzersterk slot van de eerste competitiehelft met onder meer overwinningen op SC Heerenveen en in de beker op FC Twente.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.