Minder spelers maken tussentijdse overstap dan vorig jaar

Door Voetbalcentraal, wednesday 2012-02-01 08:38:00

De transferperiode is gesloten en dus kan de balans worden opgemaakt. Uit cijfers van de KNVB blijkt dat dit seizoen minder spelers tussentijds zijn overgestapt naar een andere club dan vorig jaar. In de periode 3 januari tot en met 31 januari 2012 vonden 103 transfers plaats waarbij de KNVB betrokken was. 21 spelers zijn van Nederland naar het buitenland vertrokken, 40 spelers zijn van het buitenland naar Nederland gekomen en 42 spelers zijn binnen Nederland getransfereerd. Vorig jaar stond het aantal verzoeken dat de KNVB binnen heeft gekregen op 130, het jaar daarvoor waren het er echter slechts 95. Onder anderen Marc Janko (FC Porto), Wesley Verhoek (ADO Den Haag), Stanley Aborah (NAC Breda) en Ebi Smolarek (ADO Den Haag) vonden (tijdelijk) een nieuwe club.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.