Villas-Boas niet blij met arbitrage na omstreden penalty

Door Voetbalcentraal, sunday 2012-02-05 21:26:00

Chelsea speelde zondagavond op Stamford Bridge spectaculair 3-3 gelijk tegen Manchester United. André Villas-Boas, manager van The Blues, zag zijn ploeg in de tweede helft een 3-0 voorsprong verprutsen. Tegenover Sky Sports loofde hij de comeback van The Red Devils en kraakte hij scheidsrechter Howard Webb af. "Er waren enkele vreemde beslissingen", constateerde de Portugees. "Op Old Trafford kregen we eerder dit seizoen twee buitenspeldoelpunten tegen. Deze dingen blijven maar gebeuren. De eerste was een strafschop, maar de tweede was erg, erg ongelukkig. Ik weet niet zeker of Webb iets probeerde goed te maken." Voor Villas-Boas voelt de remise als een nederlaag. "Natuurlijk is het moeilijk dit resultaat te accepteren. Het voelt voor Manchester United als een overwinning. We hadden de punten in handen en lieten ze door de vingers glippen", aldus de jonge oefenmeester.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.