Ryan Giggs wil streep door affaire met Luis Suárez

Door Voetbalcentraal, tuesday 2012-02-14 14:23:00

Ryan Giggs wil de 'zaak-Suárez' achter zich laten. De commoties liepen afgelopen weekend weer hoog op bij de wedstrijd tussen Manchester United en Liverpool. Het relletje ontstond nadat Luis Suárez vooraf weigerde de hand van Patrice Evra te schudden. "Het is voor mij de eerste keer dat er problemen zijn met het handenschudden voor de wedstrijd", zegt Manchester United-middenvelder Ryan Giggs tegen The Telegraph. "De spelers hechten er niet zoveel waarde aan." "Het hoort gewoon bij de voorbereiding. We doen het omdat we het gewend zijn. Maar als je het weglaat, wat dan nog? De spelers schudden elkaar nog steeds de hand ná het duel", aldus de ervaren Giggs. "Ik denk dat alle betrokkenen het achter zich wilden laten en we hoopten dat dat zaterdag ging gebeuren", vervolgt de Welshman. "Maar dat is duidelijk niet gelukt. Maar we zijn nu weer een paar dagen verder. Iedereen heeft zijn zegje gedaan en ik denk dat het nu wel voorbij is." "Dat hebben beide clubs nodig. De rivaliteit zal er altijd zijn, maar laten we het gezond houden. De United-fans zongen zaterdag dat ik meer titels heb gewonnen dan Steven Gerrard. Dat is wat je moet hebben tussen supportersgroepen. Een goede, gezonde rivaliteit", aldus Giggs.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.