Roda JC krijgt uitstel van betaling stadionhuur

Door Voetbalcentraal, tuesday 2012-02-14 15:46:00

Roda JC heeft de gemeente Kerkrade om uitstel van betaling gevraagd van twee termijnen stadionhuur, dat meldt L1. Dat komt neer op een bedrag van 550.000 euro. Wethouder Will Terpstra heeft laten weten dat het college van B&W van de gemeente Kerkrade heeft ingestemd met het verzoek. Roda JC mag het bedrag op een later tijdstip terugbetalen. Roda JC moet voldoende geld op 1 juni voldoende geld in kas hebben en heeft daarom het verzoek gedaan. De nummer acht van de Eredivisie zit voor het derde jaar in categorie I en moet daar uiterlijk in november uit. Juni is het eerste meetpunt waarop Roda JC moet voldoen aan de eisen van de licentiecommissie van de KNVB.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.