Guidetti: "Mijn doel blijft om te spelen voor Manchester City"

Door Voetbalcentraal, thursday 2012-02-16 12:08:24

John Guidetti hoopt nog altijd terug te keren bij Manchester City. De Zweedse aanvaller heeft zich in ruim een half jaar ontwikkeld tot publiekslieveling bij Feyenoord. Hoewel de fans van de Rotterdammers hopen op een langer verblijf, rekent Guidetti nergens op. "Ik ben niet degene die mijn toekomst bepaalt", liet Guidetti weten aan Sky Sports. "Dat is aan het bestuur van Manchester City. Als zij denken dat ik moet spelen voor City dan is het geen moeilijke keuze voor me. Mijn doel is en blijft om te spelen in de Premier League voor Manchester City." Guidetti heeft nog een contract tot de zomer van 2014 bij Manchester City. De Zweedse aanvaller heeft in Engeland concurrentie van Sergio Agüero, Mario Balotelli en Edin Dzeko. Ook Carlos Tévez staat nog onder contract bij City.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.