Dost: "Ik geloof nog steeds dat PSV kampioen wordt"

Door Voetbalcentraal, tuesday 2012-03-20 09:18:00

Bas Dost werd afgelopen zondag met SC Heerenveen vernederd in Eindhoven. De topscorer van de Eredivisie verloor met de Friezen met maar liefst 5-1 van PSV. Dost gaf aan dat Heerenveen niets in de titelstrijd te zoeken heeft. "Wij hebben ons nooit een titelkandidaat gevoeld", zegt de spits tegen De Telegraaf. "We hebben gewoon de kwaliteit niet om voor het kampioenschap te spelen. Met de 5-1 nederlaag zijn we in Eindhoven nog goed weggekomen. Het had veel erger kunnen zijn." De droomvoorhoede van Heerenveen, bestaande uit Oussama Assaidi, Bas Dost en Luciano Narsingh, kan zich woensdag in de halve finale van de beker tegen PSV revancheren. Dost weet dat het ook in het Abe Lenstra Stadion een lastig verhaal gaat worden. "Er is een duidelijk kwaliteitsverschil tussen ons en PSV", meent de topschutter. "Tegen de kleinere clubs hebben we veel overwinningen geboekt. Moet je kijken hoe we het tegen Ajax, Twente en PSV hebben gedaan. Zal ik de uitslagen opnoemen? 5-1, 5-1, 5-1 en 5-1. Allemaal nederlagen." Dost vindt dat PSV ’extreem veel’ kwaliteit bezit ten opzichte van de andere eredivisieclubs. "Ik heb vanaf het begin gezegd dat PSV kampioen wordt en dat geloof ik nog steeds. Ik weet het, in de beker wil ik er wel weer op klappen. En dat ga ik ook doen."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.