Grieken moeten misschien Torosidis missen bij EK-start

Door Voetbalcentraal, monday 2012-05-28 20:30:00

Griekenland kan wellicht niet beschikken over Vassillis Torosidis bij aanvang van het EK 2012 in Polen en Oekraïne. De verdediger heeft een knieblessure overgehouden aan de oefeninterland tegen Slovenië. Torosidis scoorde afgelopen zaterdag nog wel in de oefenwedstrijd tegen Slovenië, maar viel later geblesseerd uit. De rechtsback van Olympiakos heeft last van zijn knie. Volgens onderzoek is de knie flink beschadigd. Uit voorzorg laat de 26-jarige Griek de oefenwedstrijd van 31 mei tegen Armenië ook schieten. Volgens bondscoach Fernando Santos komt voor Torosidis de start van het EK in gevaar. Waarschijnlijk blijft de verdediger wel deel uitmaken van de Griekse EK-selectie.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.