Mertens: "Geleerd van vorig jaar: ook na winterstop presteren"

Door Voetbalcentraal, sunday 2013-02-03 08:18:00

Dries Mertens had tijdens de wedstrijd tegen ADO Den Haag een groot aandeel in de 7-0 overwinning van PSV. Twee treffers kwamen namelijk op naam van de kleine Belg. En dit allemaal terwijl ze gingen rusten met een voorsprong van één doelpunt. "Ik had nog graag een uur door willen gaan en de score laten uitlopen. In de eerste helft stond het pas 1-0, dan weet je dat het gevaarlijk kan zijn. ADO moest komen en het spel maken. Dan zijn wij heel sterk omdat we kunnen wachten op de counter. Vorig jaar heb ik er 21 gemaakt, maar als je dan geen kampioen wordt merkt niemand het op. Uiteindelijk gaat het om één prijs en daar wil iedereen naartoe werken", vertelt Mertens aan Eredivisie Live. Door deze goals staat Mertens inmiddels al op tien competitiedoelpunten dit seizoen. "Het maakt me niet uit wie er topscorer wordt en het is lekker dat vandaag iedereen veel goals maakt. Na de 2-0 konden we flink uitlopen. Dit moet ik tot het einde van het seizoen vasthouden." PSV heeft dit seizoen in alle competities inmiddels al 111 keer gescoord, zes meer dan FC Barcelona, dat dit seizoen nog moet spelen tegen Valencia. "Of ze in Barcelona nu op ons letten? Nee, dat lijkt me niet. Ik denk niet dat Barça naar ons kijkt." Na de interland, waarin Mertens met België tegen Slowakije oefent, speelt PSV drie toppers tegen Vitesse, Feyenoord en FC Utrecht, de nummers vier, vijf en zes van de Eredivisie"Dit was een goede generale voor die wedstrijden. Het is een hele belangrijke periode die er nu aankomt. Nu moeten we er staan." "Dat is een van de dingen die ik wel geleerd van vorig jaar. Je kunt nog zo goed zijn voor de winterstop, maar nu moet je ook scherp zijn. Veel jongens doen daar ook iets extra’s voor. Ik ook. Naast de gewone trainingen ben ik veel met mijn fysiek bezig", aldus de buitenspeler.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.