Alex Pastoor blij met NEC: ''We hebben echt goed gespeeld''

Door Voetbalcentraal, sunday 2013-02-03 19:20:00

Dat Vitesse in de Gelderse derby onderuit ging was voornamelijk de verdienste van NEC. Trainer Alex Pastoor sprak na afloop zijn waardering uit over het goede veldspel van de winnende formatie. ''We hebben echt goed gespeeld'', tekent Omroep Gelderland op uit de mond van Pastoor. ''We hadden de zaken goed voor elkaar. In de eerste helft hadden we er wel meer moeten maken. We hebben tegen een goede ploeg als Vitesse maar weinig weggegeven. Dat is een compliment waard.'' De debutanten aan de kant van NEC konden Pastoor bekoren: ''Falkenburg maakte een goede indruk. Voor Boymans was dit een droomscenario, maar hij had er nog wel eentje kunnen maken. Ik hoop dat we minimaal zevende zijn na 34 wedstrijden. Dan is het altijd belangrijk om punten te blijven halen om dat doel te bereiken.''

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.