Eye-Catcher: PSV haalt uit, FC Twente lijdt dure nederlaag

Door Voetbalcentraal, monday 2013-02-04 23:30:00

Speelronde 21 in de Eredivisie zit erop. Er zaten spannende momenten tussen, maar ook mindere. Voetbal Centraal zet iedere ochtend enkele mooie, twijfelachtige of allesbepalende beelden onder elkaar. Dit is VC's Eye-Catcher. PSV moet zaterdagavond winnen van ADO Den Haag om haar koppositie te behouden. De koploper deed dat overtuigend met een 7-0 overwinning. PSV had één helft nodig om los te komen tegen de Hagenesen. Middenvelder Georginio Wijnaldum maakte na negen minuten de openingstreffer voor de ploeg van trainer Dick Advocaat. De Eindhovenaren namen vervolgens gas terug. In de tweede helft scoorden Jürgen Locadia, Jeremain Lens en Dries Mertens namens de Brabanders. Twente en Ajax moesten na de overwinning van PSV in de achtervolging. De Amsterdammers speelden in Venlo tegen VVV en hadden geen kind aan de laagvlieger in de Eredivisie. Het werd uiteindelijk 0-3 Aanvoerder Siem de Jong zette Ajax voor rust op een 0-1 voorsprong. In het tweede bedrijf was VVV niet bij machten om aanvallend wat uit te richten. Viktor Fischer, het Deense talent van Ajax, maakte op fraaie wijze de 0-2. Invaller Derk Boerrigter zorgde voor het slotakkoord. Door de overwinning is het gat met PSV teruggetrokken tot drie punten. FC Twente kon PSV tot één punt naderen, maar de tukkers zitten momenteel in een vormcrisis. In eigen huis tegen FC Utrecht werd dat weer eens duidelijk. Jens Toornstra, overgekomen van ADO Den Haag, kende een droomdebuut in de Grolsch Veste. Hij zette FC Utrecht op een 0-1 voorsprong. Aanvaller Jacob Mulenga verdubbelde de score namensde domstedelingen vlak voor rust. Dusan Tadic bracht de ploeg van trainer Steve McClaren terug in de wedstrijd. Utrecht-verdedigers Dave Bulthuis en Mike van der Hoorn maakten het feest compleet voor de subtopper van de Eredivisie. Tussendoor scoorde Tadic zijn tweede doelpunt van de avond. Hierdoor blijft Twente vier punten achter PSV en één bij Ajax. Feyenoord speelde op zondag tegen hekkensluiter Willem ll. De Rotterdammers wonnen het competitieduel met 1-3. De grote man aan de kant bij de ploeg van trainer Ronald Koeman was Tonny Vilhena. De talentvolle middenvelder hielp zijn elftal met twee doelpunten aan de zege. Feyenoord-spits Graziano Pellé maakte de eerste treffer. Willem ll'er Virgil Misdjan bracht Willem ll na 38 minuten spelen op gelijke hoogte. Na de dubbelslag van Vilhena was de wedstrijd gespeeld. Het verschil met Feyenoord en PSV is vijf punten.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.