Wesley Sneijder met een gedreven groep tegen Schalke 04

Door Voetbalcentraal, tuesday 2013-02-19 16:08:00

Wesley Sneijder is met Galatasaray uitermate gedreven om te spelen. De Oranje-international vertelt dat zijn club gefocust moet blijven en alles moet geven tegen het taaie Schalke 04. Sneijder die ooit de cup met de grote oren omhoog hield heeft vertrouwen dat de Turkse club ver zal komen. "De Champions League is hét toptoernooi van Europa. Wij zijn klaar voor de wedstrijd en kunnen niet wachten om op het veld te stappen", zegt Sneijder in gesprek met Galatasaray TV. "Het belooft een magnifieke wedstrijd te worden", vervolgt Sneijder "We moeten ons eigen spel spelen en naar Duitsland afreizen met een voordeel in onze koffer. We kennen de krachten en minder sterke punten van onze tegenstander, maar het belangrijkste is hoe goed we zelf spelen. Wij zijn klaar voor een topwedstrijd. We houden ons alleen met onszelf bezig en geven alles voor de zege."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.