Moisander maakt zich zorgen om Ajax na verloren bekerduel

Door Voetbalcentraal, thursday 2013-02-28 12:05:00

Niklas Moisander maakt zich na de verloren wedstrijd van woensdagavond zorgen om Ajax. De verdediger van Ajax weet dat de Amsterdammers inmiddels een negatieve reeks hebben. "Ik maak me wel zorgen nu", vertelt hij aan NUsport. "We hebben toch drie keer op rij niet gewonnen. Aan de ene kant hebben we de wedstrijden nog steeds onder controle, maar aan de andere kant scoren we erg weinig." "Het positiespel was oké, we domineerden, maar het probleem is dat we niet echt gevaarlijk worden. We missen een bepaalde scherpte, vooral in aanvallend opzicht. Bij het strafschopgebied van de tegenstander houdt het telkens op. Ik mis de echte wil om te scoren. En daar moeten we een oplossing voor vinden, anders wordt het een heel moeilijk verhaal”, vertelt de Fin. Naast zijn zorgen heeft Moisander nog wel vertrouwen in een kans op de landstitel. "Zeker. We hadden graag twee prijzen gepakt, maar richten ons nu noodgedwongen alleen op het kampioenschap. De druk is wel groter geworden nu we nog maar op één front actief zijn, maar hopelijk maakt ons dat scherper. We moeten zaterdag winnen bij FC Twente", besloot Moisander.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.