'Dortmund en Liverpool niet meer geïnteresseerd in Eriksen'

Door Voetbalcentraal, tuesday 2013-06-04 08:37:00

Christian Eriksen kan een mogelijke transfer naar Borussia Dortmund of Liverpool wel vergeten. De interesse in de Deen is langzaam aan het wegzakken, inmiddels zijn er ook betere kandidaten gevonden. Dortmund ziet namelijk liever Chelsea-middenvelder Kevin de Bruyne komen. De Belgische international werd een tijd geleden ook al in verband gebracht met Bayern Leverkussen. Liverpool ziet ook af van het kopen van Eriksen. De Engelsen zouden het bedrag wat Ajax vraagt veel te hoog vinden en denken voor minder betere kwaliteit naar binnen te slepen. Henrikh Mkhitaryan van Shakhtar Donetsk is een voorbeeld daar van. De Armeense middenvelder scoorde het afgelopen seizoen 25 doelpunten, meer dan Eriksen.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.