'Dit seizoen veruit de meest stabiele factor van Celtic'

Door Voetbalcentraal, saturday 2014-12-13 15:28:00

Virgil van Dijk is bezig aan zijn tweede seizoen in dienst van Celtic en ontwikkelt zich in rap tempo. Jeroen Tesselaar, een andere Nederlander in de Schotse competitie, looft het spel van zijn landgenoot. Tesselaar (25) komt uit voor Sint-Mirren en treft Van Dijk vier keer per seizoen. "Eigenlijk is Virgil te goed voor deze competitie. Vorig seizoen presteerde hij al sterk, maar deze jaargang is hij veruit de meest stabiele factor van Celtic. Ik ben verbaasd dat hij afgelopen zomer niet al door een Engelse club is weggekocht." De robuuste verdediger heeft op Celtic Park nog een contract tot medio 2017 en zou de clubkas dus flink kunnen spekken met een transfer. Afgelopen zomer was vrijwel de gehele Engelse top geïnteresseerd in Van Dijk en ook Sevilla had hem in het vizier. Tot een overgang kwam het toen echter niet.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.