Oud-prof Regeer na zomer van Jong ADO naar ADO Vrouwen

Door Voetbalcentraal, monday 2016-02-29 13:13:03

Arend Regeer is de komende twee seizoenen trainer van ADO Den Haag Vrouwen. De oefenmeester van Jong ADO Vrouwen volgt Marcel Valk op, die vertrekt naar de amateurs. De rol van Alex Scholte wordt nader besproken. De 41-jarige Zandvoortenaar trainde nog nooit een team in de Eredivisie Vrouwen. De oud-profvoetballer van Telstar is in het bezit van het diploma TC-1. Regeer werkte in het verleden negen jaar, in verschillende functies, bij de KNVB. Kees Punt, voorzitter van de Stichting ADO Den Haag Vrouwenvoetbal: "Arend Regeer presteert prima met Jong ADO in de hoofdklasse. Hij kan met zijn voetbalervaring en beleving bijdragen aan de verdere ontwikkeling van de huidige selectie en voortborduren op de ingeslagen koers."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.