Voorzitter PSG denkt aan tribune voor Ibrahimovic

Door Voetbalcentraal, sunday 2016-05-15 19:36:00

Zlatan Ibrahimovic heeft de afgelopen vier jaar veel indruk gemaakt bij Paris Saint-Germain. Voorzitter Nasser Al-Khelaifi overweegt de vertrekkende superster op een speciale manier te eren, namelijk door een tribune naar hem te vernoemen. Om welk gedeelte van het Parc des Princes het zou gaan, is niet bekend. De plannen staan echter wel vast, zo laat Al-Khelaifi weten aan SVT. "We hebben geprobeerd alles voor hem te doen, want hij verdient het. Iets dat ik in mijn speech vergeten ben te melden is dat we een tribune naar hem gaan vernoemen." De Zweedse vedette won al prijzen in Nederland, Italië, Spanje en Frankrijk. Nu zou er belangstelling voor hem zijn vanuit de Premier League, maar ook Juventus zou hem graag terug willen halen. Al-Khalaifi koestert de herinneringen aan de tijd van Ibrahimovic bij PSG. "Ik weet zeker dat we hem niet genoeg geëerd hebben, want hij verdient altijd meer. Misschien huilen we een beetje als hij vertrekt."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.