Renfurm en Boerrigter kiezen voor maatschappelijke carrière

Door Voetbalcentraal, wednesday 2016-05-25 13:00:00

Tashira Renfurm en Laika Boerrigter stoppen met voetballen. De verdedigsters van FC Twente Vrouwen kiezen voor hun maatschappelijke carrière. Ze werden vrijdag kampioen met de Tukkers in hun laatste seizoen op het voetbalveld. De 22-jarige Renfurm loopt sinds 2008 rond bij de Tukkers. Ze maakte begin 2014 haar debuut bij de kampioen van Nederland. Boerrigter, 19 jaar, kwam aan het eind van afgelopen jaargang voor het eerst in actie in het eerste elftal van FC Twente Vrouwen.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.