'Ajax-back krijgt in Brugge gezelschap van smaakmaker NEC'

Door Voetbalcentraal, friday 2016-07-22 09:42:38

Anthony Limbombe gaat verder bij Club Brugge. Dit meldt weekblad Voetbal International. De van NEC afkomstige aanvaller tekent een vierjarig contract bij de Belgische kampioen. Alleen de medische keuring kan nog voor problemen zorgen. De Nijmegenaren ontvangen twee miljoen euro voor de transfer. Limbombe leek op weg naar Toulouse. NEC had een akkoord met de Franse club, maar de in Vlaanderen geboren vleugelspits wilde alleen naar Club Brugge. De Champions League-deelnemer haalde eerder deze week Ricardo van Rhijn op bij Ajax.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.