Spelers Real Madrid slaags met elkaar, Valverde met hoofdwond naar ziekenhuis

Door NOS Voetbal, thursday 2026-05-07 19:35:12

Real Madrid heeft een disciplinair onderzoek ingesteld naar twee spelers uit het eerste elftal: Aurélien Tchouaméni en Federico Valverde. Beiden zouden donderdag met elkaar op de vuist zijn gegaan in de kleedkamer. Valverde liep daarbij een hoofdwond op. Volgens Real Madrid is hij daardoor tien tot veertien dagen uitgeschakeld. Volgens sportkrant Marca is Valverde met zijn hoofd op de hoek van een tafel gekomen in het handgemeen met Tchouaméni. De Uruguayaan zou daarbij het bewustzijn zijn verloren en per rolstoel het trainingscomplex hebben verlaten. Valverde zelf spreekt die lezing in een bericht op Instagram tegen. "Tijdens de discussie sloeg ik per ongeluk tegen een tafel aan, waardoor ik een kleine wond op mijn voorhoofd opliep en voor een routinecontrole naar het ziekenhuis moest", schrijft hij. Spanje-correspondent Winkels: 'Kampen ontstaan bij Real Madrid' "Er zijn al maanden breuken in de kleedkamer van Real Madrid, met spelers die niet met elkaar praten en elkaar niet kunnen uitstaan", vertelt correspondent Edwin Winkels op NPO Radio 1. "Vinícius werd tegen Barcelona (oktober, 2-1 zege Madrid) gewisseld en liet aan de hele wereld blijken dat hij het niet met de beslissing van trainer Xabi Alonso eens was. Vinícius bood nooit zijn excuses aan en een paar weken later werd Alonso ontslagen." "Alonso had zijn spelers nog onder controle. Onder de nieuwe trainer Álvaro Arbeloa is het steeds verder uit de hand gelopen. Hij schijnt geen autoriteit te hebben en spelers doen wat ze zelf willen. Spelers bij Real hebben altijd veel macht gehad en zo ontstonden er kampen. Het is helemaal geen eenheid meer." Valverde en Tchouaméni hadden het een dag eerder al verbaal met elkaar aan de stok gekregen. Toen Valverde de volgende ochtend weigerde de hand van zijn teamgenoot te schudden, zou de situatie zijn geëscaleerd. 'Extreem gespannen situatie' Het incident staat niet op zichzelf. Binnen Real Madrid heerst volgens Spaanse media al langere tijd een "extreem gespannen situatie" door tegenvallende sportieve resultaten en onvrede over interim-trainer Álvaro Arbeloa. Meerdere spelers weigeren volgens Marca met hem te praten. Tegelijkertijd is er veel te doen om topscorer Kylian Mbappé, die kwakkelt met zijn fitheid maar vorige week wel een vakantie met zijn vriendin vierde op Sardinië. Naar aanleiding daarvan is een online petitie die oproept tot het vertrek van de Fransman al ruim tien miljoen keer getekend. Tot overmaat van ramp wacht zondag ook nog eens een mogelijk vernederende wedstrijd. Real Madrid speelt dan El Clásico tegen Barcelona en als het er niet in slaagt om die te winnen, wordt de aartsrivaal uit Catalonië landskampioen.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.