De la Fuente geniet ondanks extra druk van zijn werk als bondscoach

Door VI - Algemeen, tuesday 2026-09-22 11:20:00

Bondscoach Luis de la Fuente geniet minder van een overwinning dan hij deed in zijn tijd als speler. De WK-winnaar voelt zich te verantwoordelijk voor een wedstrijd en gaat daardoor al snel naar het volgende duel op het programma. Voor Spanje is dat overigens de wedstrijd tegen Engeland in de Nations League. De la Fuente staat dan aan de zijlijn met een kersvers recordcontract op zak .

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.