Voor Willem II'er Kasper Boogaard begon voetbal met de boot

Door VI - Algemeen, thursday 2026-09-24 09:00:00

Voor spelers van Texel ligt de Eredivisie niet om de hoek, maar aan de overkant. Eerst de boot, daarna pas de rest van de reis. Kasper Boogaard (20) groeide op met de dienstregeling van de TESO als vast onderdeel van zijn voetbalweek. Bij Willem II wil de huurling van AZ zijn naam vestigen op het hoogste niveau. ‘Ik hoef in Den Burg niet met een capuchon op over straat.’

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.