Strootman: ik speel een hele slechte wedstrijd

Door NOS Voetbal, thursday 2017-08-31 23:29:20

Kevin Strootman beleefde met het Nederlands elftal een vervelende avond in het Stade de France in Parijs. Het 4-0 verlies kwam hard aan bij de middenvelder, die ook nog eens met rood van het veld moest. Strootman gooide er na afloop voor de camera enkele krachttermen uit. "Het zijn woorden die ik eigenlijk niet mag gebruiken, maar zo valt de avond wel te omschrijven. Je bereidt je voor, geeft alles, maar in balbezit zijn we slordig en bij balverlies was het ook niet goed. Dan speel je zelf ook een hele slechte wedstrijd. Die rode kaart maakt het dan nog een stuk zuurder." Want Strootman moest na ruim een uur van het veld na zijn tweede gele kaart, na een overtreding op Antoine Griezmann. "Onbegrijpelijk. Griezmann doet het misschien slim. De eerste kaart was terecht, maar de tweede totaal niet. Maar goed, ik laat het team in de steek. Het is nogal een understatement als ik zeg dat ik baal..."

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.