Ajax doet wat het moet doen in lege ArenA

Door Voetbalcentraal, thursday 2008-10-02 21:41:30

Doordat Ajax vorige week al met 1-4 won in en tegen FK Borac, kwam er weinig publiek naar Amsterdam om de terugwedstrijd te kijken. Minder dan twintigduizend man zagen Ajax in de ArenA winnen met 2-0. Daardoor maakte Ajax de Nederlandse avond in de UEFA Cup compleet. Ajax, dat het zonder de geblesseerde Stekelenburg moest doen, domineerde de hele wedstrijd in eigen huis. Cvitanich en Sno begonnen in de basis, ten koste van Sarpong en De Jong. Maar ook de twee aankopen leken, net als de rest, niet gemotiveerd. [huge1] Ajax speelde in een laag tempo en creëerde nauwelijks kansen. Pas in de rust kon het publiek juichen. Niet vanwege een doelpunt, maar omdat de opnieuw matig spelende Sno werd vervangen door Sarpong. Sarpong was ook degene die het Ajax-publiek opnieuw deed juichen. In de 71e minuut schoot de middenvelder met een afstandsschot de bevrijdende 1-0 binnen. Diep in de blessuretijd verdubbelde Luis Suárez de score. Trainer Marco van Basten was na afloop duidelijk over Sno. "Evander kreeg zijn kans, maar greep die niet. Hij schakelde vooral slecht om in balverlies. Daarom heb ik hem ook gewisseld", aldus Van Basten. [huge2]

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.