Hargreaves maakt na anderhalf jaar rentree bij beloften

Door Voetbalcentraal, thursday 2010-03-18 23:36:05

Owen Hargreaves kan weer aan voetballen denken. De 29-jarige middenvelder van Manchester United maakte donderdagavond zijn rentree bij de beloften en speelde drie kwartier mee. De wedstrijd werd met 2-0 gewonnen van Burnley. Hargreaves maakte anderhalf jaar geleden voor het laatst zijn speelminuten bij United en kwam sindsdien niet meer in actie wegens klachten aan zijn knie. Sinds februari trainde de Engelsman mee met de selectie, maar kon pas gisteren zijn rentree maken bij de beloften van United. ''Ik ben nog niet klaar met voetbal. Ik ben 29 en hoop dat me nog tijd is gegund mijn dromen van succes in Engeland waar te maken'', laat Hargreaves weten na de wedstrijd. Het is nog maar de vraag of de middenvelder het WK in Zuid-Afrika haalt. Eerder liet bondscoach Fabio Capello weten dat een fitte Hargreaves altijd meegaat naar het wereldkampioenschap.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.