United en Engeland bang voor blessure Wayne Rooney

Door Voetbalcentraal, wednesday 2010-03-31 07:18:08

Wayne Rooney speelde dinsdagavond met zijn werkgever Manchester United in de kwartfinale van de Champions League tegen het Duitse Bayern München. De veelvraat van The Mancunians verliet in de slotfase echter strompelend het veld. In Manchester en bij de FA houdt men het hart vast voor de blessure van Rooney. De oud-speler van Everton kreeg een trap tegen zijn enkel van tegenstander Mario Gomez en werd vlak na de 2-1 van Ivica Olic gewisseld. De kwetsuur doet terugdenken aan het voorjaar van 2006. Rooney brak toen in de aanloop naar het WK in Duitsland zijn middenvoetsbeentje. Hoewel hij tijdig fit werd bevonden, kon Rooney destijds niet zijn stempel op het toernooi drukken.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.