Frankrijk heeft pech: Ribéry mag meedoen aan WK

Door Voetbalcentraal, friday 2010-04-30 17:45:21

Er komt voor het WK 2010 in Zuid-Afrika geen onderzoek meer naar mogelijke betrokkenheid van Frank Ribéry in de zaak Zahia Dehar, de minderjarige prostituee die door enkele Franse internationals zou zijn verkracht. In de Franse krant Liberation wordt gemeld dat justitie even geen pogingen onderneemt de waarheid boven tafel te krijgen. 'Voor het WK bewegen wij ons niet meer', valt er te lezen. Het uitblijven van een nieuw onderzoek betekent dat Ribéry 'gewoon' deel kan nemen aan het WK 2010. Niet iedereen lijkt daar blij mee te zijn. De Franse minister van sport, Rama Yade, liet donderdag nog weten dat wat hem betreft spelers die verdachte zijn in deze zaak niet opgeroepen zouden mogen worden. Eerder lieten Franse supporters al doorschemeren de middenvelder van Bayern München te zullen laten vallen als hij daadwerkelijk betrokken is bij het seksschandaal.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.