'Fans zijn al weken bezig met wedstrijd tegen Ajax'

Door Voetbalcentraal, friday 2011-11-04 14:24:01

Voor Ajax staat komende zondag de traditioneel lastige uitwedstrijd tegen FC Utrecht op het programma. Ondanks dat de Domstedelingen matig presteren dit seizoen, vreest trainer Frank de Boer voor een zware wedstrijd. "Zij zijn al een volledige week met dit duel bezig en hun supporters al een week of drie. Het is aan ons om te laten zien dat we deze wedstrijden ook kunnen winnen", geeft de oefenmeester aan op de clubsite. De Boer weet nog niet hoe Ajax precies gaat spelen. "Ik heb de opstelling van FC Utrecht nog niet gezien, ze spelen in wisselende systemen. Ik wacht rustig de analyse van Tonny Bruins Slot af om vervolgens met een strijdplan te komen.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.