Van Damme lang uitgeschakeld met knieblessure

Door Voetbalcentraal, thursday 2011-12-15 09:39:01

Standard Luik-aanvoerder Jelle van Damme is ongeveer drie maanden uitgeschakeld. De oud-speler van Ajax moet worden geopereerd aan zijn knie. Dit meldt Het Laatste Nieuws. De verdediger raakte in november geblesseerd aan zijn knie en bleef last houden. Vrijdag ondergaat hij een operatie om de schade te herstellen.'Dit is een ontgoocheling, maar ik speel straks liever op 100 procent dan te blijven voetballen op 70 procent', aldus Van Damme.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.